Główczyce w Ameryce, czyli czas na podsumowanie wrażeń z zagranicznej wizyty szkoleniowej

Glowczyce w USA 11O wrażeniach z wizyty studyjnej w USA, Pawła Żmudy,  dyrektora instytucji kultury w Główczycach, mogliśmy posłuchać w popołudniowy piątek, 6 listopada 2015 r. w sali kawiarnianej Gminnego Ośrodka Kultury.

Na wstępie słuchacze dowiedzieli się, iż wyjazd do Stanów Zjednoczonych możliwy był dzięki prestiżowej wymianie zawodowo-kulturowej prowadzonej przez Departament Stanu USA w ramach programu International Visitor Leadership Program. Notabene wyjazd był ogromnym wyróżnieniem, gdyż nasz dyrektor był jedynym reprezentantem z Pomorza.
 
Wspomnienia i wrażenia zostały wsparte prezentacją multimedialną, za jej pomocą dyrektor zobrazował obecnym jak wyglądał przebieg jego inspirującej zagranicznej wizyty.
 
Uczestnicy spotkania zostali wprowadzeni w różnorodne działania amerykańskich społeczności na rzecz sportu, zdrowia oraz zmiany społecznej. Pobyt był czasem nowych doświadczeń, a przede wszystkim ciekawych pomysłów i inspiracji, które ugruntowane zostały podczas licznych spotkań z przedstawicielami amerykańskich instytucji.
 
Zwiedzanie miast w których odbywała się wizyta szkoleniowa od  Waszyngtonu (DC) poprzez  St. Louis (stan Missouri) aż do Atlanty w stanie Georgia stanowiło, jak się dowiedzieliśmy, ciekawą klamrę łączącą zdobywanie wiedzy i wymianę wzajemnych doświadczeń i wrażeń z pozostałymi uczestnikami szkolenia.
 
 
Wkrótce zostanie zamieszczony  filmik z przebiegu spotkania, natomiast poniżej przedstawiamy fotorelację:
 
Glowczyce w USA 1Glowczyce w USA 2Glowczyce w USA 3
 
Glowczyce w USA 4Glowczyce w USA 5Glowczyce w USA 6
 
Glowczyce w USA 7Glowczyce w USA 8Glowczyce w USA 9
 
Glowczyce w USA 10Glowczyce w USA 12Glowczyce w USA 13
 
Glowczyce w USA 14
 

 Tekst i zdjęcia: Aneta Jankowska

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates