Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Europejski tydzien sportu dla wszystkichPodobnie jak w zeszłym roku, również obecnie nasza gmina włącza się w organizację Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, który przypada w dniach 26 maja - 1 czerwca.

W związku z tym przygotowaliśmy szereg wydarzeń sportowych oraz atrakcji, które pozwolą aktywnie spędzić czas. Szczegóły w rozwinięciu artykułu.

Harmonogram działań:

26 maja - Gminne Zawody Strażackie (godz. 10:00) oraz zawody sportowe z okazji Dnia Matki na stadionie sportowym w Główczycach (od godz. 13:00)
- mecz piłki nożnej juniorskiej drużyny Błękitnych Główczyce na stadionie sportowym w Główczycach(godz. 12:00)
- test Coopera na boisku sportowym (ok. godz. 16:00)

27 maja - Turniej Tenisa Stołowego (godz. 16:00)
- aerobik dla Pań (godz. 19:00)
- otwarte zajęcia karate w Pobłociu (15:00)
- otwarte zajęcia karate w Stowięcinie (16:30)

28 maja - Turniej Halowej Piłki Nożnej  o Puchar Dyrektora GOK (godz. 16:00)

29 maja - Gra terenowa w lesie (godz. 16:30)
                - aerobik dla Pań (godz. 19:00)

31 maja - Dzień Dziecka w Pobłociu połączony z zawodami sportowymi

1 czerwca - Dzień Dziecka w Główczycach połączony z zawodami sportowymi oraz promocją aktywności fizycznej wśród młodzieży i dorosłych.

Wskazane wydarzenia sportowe są organizowane przez szkoły z terenu gminy Główczyce, stowarzyszenia i kluby sportowe oraz przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach. Zapraszamy do włączenia się we wspólną zabawę!