Nabór na darmowe kursy języka angielskiego oraz kursy komputerowe

nortonZapraszamy osoby, które ukończyły 18 rok życia do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach, które odbędą się na terenie gminy Główczyce. Warunkiem udziału w kursie jest również zamieszkiwanie na terenie powiatu słupskiego oraz deklarowane co najwyżej średnie wykształcenie.

Kurs języka angielskiego składa się z 240 godzin dydaktycznych, a kurs komputerowy ze 120 godzin dydaktycznych (kurs zgodny z sylabusem ECDL Core). Oba kursy są bezpłatne dla zakwalifikowanych uczestników. Planowany początek obu kursów do końcówka maja.

Projekt jest skierowany do osób w wieku 18-64 lat uczestniczących z własnej inicjatywy w szkoleniach, zamieszkałych w rozumieniu kodeksu cywilnego (Art. 25. Miejscem zamieszkania osoby fizycznej jest miejscowość, w której osoba ta przebywa z zamiarem stałego pobytu.), na terenie powiatu słupskiego, posiadające co najwyżej wykształcenie średnie.

W kursie nie mogą uczestniczyć osoby prowadzace działalność gospodarczą ani osoby zarejestrowane w KRUSie!

Kurs języka angielskiego składa się z 240 godzin dydaktycznych, a kurs komputerowy ze 120 godzin dydaktycznych (kurs zgodny z sylabusem ECDL Core). Zajęcia będą odbywały się po 3 godziny lekcyjne (2 godz. 15 min.) dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Kurs języka angielskiego prowadzony będzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach, natomiast kurs komputerowy w Zespole Szkół w Pobłociu. Oba kursy prowadzone są niezależnie od siebie. Kursy odbędą się pod warunkiem zgromadzenia grupy 12 osób spełniających warunki projektu. Pierwszeństwo w przyjęciu na kurs będą miały osoby pracujące.

LISTA DOKUMENTÓW WYMAGANYCH PODCZAS ZAPISÓW
- Ankieta rekrutacyjna (deklaracja przystąpienia do projektu)
- Oświadczenie do Ankiety
- Zaświadczenie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych
- Zaświadczenie o zatrudnieniu dla osób pracujących

Więcej informacji na stronie internetowej Projektu : www.norton.edu.pl ,
pod nr telefonu : 507 026 408

Zgłaszać chęć wzięcia udziału w kursach można również w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach, mailowo na biuro@gok-glowczyce.pl oraz telefonicznie na +48 59 811 61 27 lub +48 508 210 032

Spotkanie organizacyjne zgłoszonych chętnych odbędzie się 16 maja o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach. Zapraszamy!

Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I
31-215 Kraków, ul. Żabiniec 68
e-mail : centrala@norton.edu.pl

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates