Moja Shangri-La, czyli podróż do Nepalu i Indii

Nepal 2008-maleDnia 12 marca w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie podróżnicze pod tytułem "Moja Shangri-La" . Jest to opowieści z pierwszej, kilkumiesięcznej wyprawy do Indii i Nepalu Bogusława Chyły.

Podczas spotkania zostały pokazane między innymi fotografie i filmy ukazujące życie mieszkańców rejonu Himalajów, a także relacja z tropienia tygrysów w dżungli nepalskiej, czy też z przepraw przez jedną z najwyżej położonych przełęczy na świecie. 


W spotkaniu wzięły udział dzieci uczęszczające do świetlicy w GOK-u, a także przybyli mieszkańcy. Mogli oni również obejrzeć pamiątki z tej wyprawy: młynki i misy modlitewne, maskę szamańską czy sakiewkę ze ścięgien jaka.

Jeśli nie mieliście możliwości być na spotkaniu w GOK-u, a jesteście zainteresowani tematyką podróży do Indii i Tybetu - zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się na Akademii Pomorskiej w Słupsku dnia 27 marca o godz. 17:30 w budynku Neofilologii (ul. Słowiańska 8 w Słupsku). Spotkanie odbędzie się w ramach Klubu Obierżyświata - w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Szczegóły dotyczące spotkania można odnaleźć pod linkiem.

 

spotkanie podrozniczespotkanie podroznicze 2spotkanie podroznicze 3

 

spotkanie podroznicze 4spotkanie podroznicze 5spotkanie podroznicze 6

 

 


 

 

Tekst i zdjęcia: Paweł Żmuda

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates