Wystawa KWADRART w WDK Pobłocie

KWADRART - Poblocie 5Dnia 3 sierpnia 2012r. o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury w Pobłociu odbyła się wystawa prac fotograficznych Dariusza Klimczaka. Wystawa w Pobłociu jest pierwszą z cyklu trzech wystaw na terenie powiatu w ramach stypendium Starosty Słupskiego. Zaprezentowane na niej zostało 20 fotografii czarno-białych, odbył się również pokaz multimedialny z muzyką autora.

Wystawę będzie można oglądać w Wiejskim Domu Kultury w Pobłociu do końca sierpnia. Później wystawę przejmie Gminne Centrum Kultury w Potęgowie, a ostatnia przewidziana wystawa, wraz z podsumowaniem będzie miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach na początku października.

 

 Dariusz Klimczak ? ur. w 1967r. w Sieradzu, od 6 lat mieszkający z rodziną w Główczycach. Z zawodu plastyk, były dziennikarz. Autor dwóch tomików aforyzmów: ?Aforyzjaki? i ?Klocki ego?. Laureat Grand Prix konkursu aforystycznego im. Stanisława Leca w Nowym Targu (2005).

 

Fotografią zajmuje się od 30 lat. Preferuje kwadratowe kadry i fotografię czarno-białą, choć nie stroni od koloru. W swojej twórczości poszukuje uniwersalnych symboli, które mogą wzruszyć oglądającego, zmusić go do refleksji lub uśmiechu. Ma na swoim koncie kilkanaście wystaw indywidualnych i udział w kilku zbiorowych.

KWADRART - Poblocie 1

KWADRART - Poblocie 2

KWADRART - Poblocie 3

 

 

 

 

 

 

 

KWADRART - Poblocie 4

KWADRART - Poblocie 6

KWADRART - Poblocie 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klimczak - KWADRART

 

 

 

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates