Dzień Dziecka z GOK-iem

dzien dziecka 6Dnia 2 czerwca 2012 roku odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Mimo niesprzyjającej pogody (silny wiatr, możliwość opadów) na zabawie pojawiło się ponad 80-cioro dzieci, często w towarzystwie rodziców lub dziadków. Główna część zabaw została zorganizowana na Hali Sportowej w Główczycach, tak by dzieci w cieple mogły korzystać z atrakcji jakie zostały dla nich przygotowane.

Nie zabrakło gier, zabaw, upominków, bezpłatnego poczęstunku (popcorn, kiełbaski z grilla, gofry), muzyki oraz wielu radosnych chwil. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia galerii zdjęć.

Już przed godziną 12 pojawili się pierwsi młodzi goście. Czekali na nich wolontariusze z Klubu Wolontariusza "AMICUS", którzy prowadzili gry i zabawy, malowali najmłodszym twarze oraz zaangażowali się w konkurs karaoke. W prowadzeniu konkurencji sportowych wspierał ich instruktor GOK-u, Damian Roszkowski, natomiast muzykę i nagłośnienie zapewnił nam instruktor z WDK-u, Henryk Stępień.

Na koniec, zwyciężcy poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy gier i zabaw odebrali słodki upominek. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację święta dla najmłodszych jak i uczestnikom za wspaniałą zabawę.

Tekst i zdjęcia: Paweł Żmuda