Przed weekendem majowym połączyliśmy siły i pokolenia! Przedszkolaki z ZSP Główczyce, KGW Główczyce oraz seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku wspólnie stworzyli ciastka w narodowych barwach. Było dużo uśmiechu, współpracy i wyjątkowej energii.
Przygotowane wypieki zostały przekazane mieszkańcom Główczyc wraz z zaproszeniem do udziału w majowych wydarzeniach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury.













