W sobotę, 18 kwietnia w Główczycach rozegrano Wiosenny Turniej Szachowy, który zgromadził liczne grono pasjonatów królewskiej gry. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach, a całe wydarzenie przebiegło w sportowej i życzliwej atmosferze.
W kategorii szkół podstawowych klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I miejsce - Wiktoria Zych
II miejsce - Kasia Sobiesiak
III miejsce - ex aequo Hania Stasiak i Łukasz Owsiuk
W kategorii open:
I miejsce - Elżbieta Augustyniak
II miejsce - Wiktor Kula
III miejsce - Jan Szamal
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Ogromne podziękowania kierujemy również do ks. proboszcza Dariusza Presnala za inicjatywę i organizację wydarzenia.
Jak Wasze wrażenia po turnieju? Dajcie znać, czy chcecie więcej takich spotkań!













