Turniej Szachowy w GOK-u

Turniej Szachowy 1W sobotę, 18 kwietnia w Główczycach rozegrano Wiosenny Turniej Szachowy, który zgromadził liczne grono pasjonatów królewskiej gry. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach, a całe wydarzenie przebiegło w sportowej i życzliwej atmosferze.

W kategorii szkół podstawowych klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I miejsce - Wiktoria Zych
II miejsce - Kasia Sobiesiak
III miejsce - ex aequo Hania Stasiak i Łukasz Owsiuk

W kategorii open:
I miejsce - Elżbieta Augustyniak
II miejsce - Wiktor Kula
III miejsce - Jan Szamal

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Ogromne podziękowania kierujemy również do ks. proboszcza Dariusza Presnala za inicjatywę i organizację wydarzenia.

Jak Wasze wrażenia po turnieju? Dajcie znać, czy chcecie więcej takich spotkań!

Turniej Szachowy 2Turniej Szachowy 5Turniej Szachowy 3Turniej Szachowy 4Turniej Szachowy 7Turniej Szachowy 6

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Baner 2 mała rozdzielczość 1

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates