Ruchome wydmy: trzy historie

Prezentacja Ruchome Wydmy 2Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pokazów multimedialnych wyświetlanych pod wspólnym tytułem "Ruchome wydmy: trzy historie". Pokaz odbędzie się 20 kwietnia 2012 r. o godz. 18tej w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach. Zdjęcia i nagrania zostały przygotowane przez trzy osoby mieszkające i tworzące w gminie Główczyce: Bogusława Chyłę, Pawła Chyłę i Dariusza Klimczaka. Cała trójka, zainspirowana pięknymi wydmowymi krajobrazami przygotowała kilkuminutowe pokazy multimedialne uwieczniając niepowtarzalny urok ruchomych wydm.

Zaprezentują oni trzy różne rodzaje prezentacji: od tradycyjnych zdjęć wydm prezentowanych przy muzyce Leszka Możdżera, przez montaże zdjęć poddanych zaawansowanej obróbce cyfrowej, aż po film krótkometrażowy prezentujący siłę wiatru na wydmach.