Charytatywny Rajd dla Dagmarki

Charytatywny Rajd dla Dagmarki 2Kolejny Charytatywny Rajd Rowerowy dla Dagmary za nami!

W sobotę, 27 kwietnia grupa ludzi o wielkich sercach, wzięła udział w rajdzie rowerowym, zorganizowanym na rzecz chorej Dagmary, mieszkanki gminy Główczyce. Pogoda dopisała, a wybitnie wysoka frekwencja, potwierdziła, jak ważne jest to wydarzenie.

Rajd na trasie Główczyce-Izbica-Główczyce odbył się z inicjatywy Macieja Masłowskiego, który zaprosił do współpracy szereg osób i instytucji, by wspólnie wesprzeć leczenie dziewczynki. Po oficjalnym otwarciu rajdu przez Zastępcę Wójta Rafała Teterkę, inicjatora tego rajdu Macieja Masłowskiego i Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury - Pawła Żmudę, rowerzyści w pozytywnych nastrojach wyruszyli spod GOK w Główczycach w kierunku Izbicy. Tam na wszystkich czekało ognisko i poczęstunek. Nie zabrakło również licznych atrakcji dla małych i dużych, w tym przejażdżek konnych, dmuchańców, czy też wspólnej zabawy z wielkim misiem.

Na miejscu przeprowadzono także licytację gadżetów przekazanych przez sponsorów. Udało się zebrać ponad 8,500 zł! Kwota w całości została przekazana na dalsze leczenie i rehabilitację dziewczynki. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które sprawiły, że ta impreza była wyjątkowa.

Wielkie podziękowania dla:
• Maciej Masłowski za inicjatywę i wielkie serce, a także za misia, który umilił czas najmłodszym;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Izbicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna Główczyce za zadbanie o bezpieczeństwo uczestników rajdu;
• firm i osób prywatnych, które pomogły w organizacji tego rajdu i atrakcji, przekazały gadżety i fanty na licytację;
• wszystkich, którzy wzięli udział w rajdzie - Wasza wytrwałość i zaangażowanie są godne podziwu!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Charytatywny Rajd dla Dagmarki 1Charytatywny Rajd dla Dagmarki 3Charytatywny Rajd dla Dagmarki 4Charytatywny Rajd dla Dagmarki 5Charytatywny Rajd dla Dagmarki 6Charytatywny Rajd dla Dagmarki 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates