Klub teatralny GOK: spektakl "Jesteś szalona"

Klub Teatralny GOK

W dniu 23 marca (sobota) zapraszamy na spektakl pt. „Jesteś szalona”, który odbędzie się w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. Wyjazd z Główczyc o godz. 18:00. Będzie to wspaniała okazja, by miło spędzić czas w gronie przyjaciół czy rodziny, a jednocześnie delektować się sztuką przez duże ”S”!

Koszt biletu wraz z dojazdem to 65 zł / os. (rezerwacje do 18 marca). Ilość miejsc ograniczona!

________________________________________

Spektakl muzyczny „Jesteś szalona”, to opowieść o miłości „podlana” muzyką disco polo w zupełnie nowych aranżacjach. Historia rozgrywa się na przełomie wieków nad morzem, gdzie każdy się zakochać musi. Dwie pary spotykają się w nadmorskim kurorcie. Sceneria końcówki lat dziewięćdziesiątych, szaleństwo Polski wchodzącej w epokę kapitalizmu, romantyczna atmosfera nadmorskich wakacji – to okoliczności, w których umieścimy naszych bohaterów.

Na scenie zobaczymy Igora Chmielnik, Katarzynę Pałka, Bożenę Borek, Annę Grochowską, Krzysztofa Kluzik, Konrada Krupińskiego. Spektakl „Jesteś szalona” reżyseruje Tomasz Man w asyście Krzysztofa Kluzika. Za opiekę wokalną odpowiada Agata Walczak. Inspicjentem jest Justyna Moczulska, a za zdjęcia odpowiada Kamila Rauf-Guzińska. Zespół muzyczny pod kierownictwem Cezarego Reinerta zadba o oprawę muzyczną spektaklu.

Spektakl przygotuje zespół realizatorów odpowiedzialny za sukces przedstawienia „Mała Piętnastka – legendy pomorskie”, jego scenariusz powstaje specjalnie na potrzeby Nowego Teatru. Jest to rozrywkowa pozycja skierowana zarówno do tych, którzy pokolenie temu słuchali muzyki disco polo, jak i tych, dla których ten gatunek jest egzotycznym zjawiskiem kulturowym.

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates