Zapraszamy na zajęcia! Oferta 2023/2024

Oferta 2023 24

Przedstawiamy ofertę edukacyjno-artystyczną Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach na rok 2023 / 2024.

Zajęcia wokalne, komputerowe, językowe, plastyczne, propozycje dla młodszych i starszych. Zapraszamy stałych uczestników, a także wszystkich niezdecydowanych oraz ukrywających swoje talenty do dołączenia do naszych grup :)

Do zajęć Karate, Aktywny Senior oraz Fitness możesz dołączyć już teraz. Na zajęcia wokalne zapraszamy od 12 września, na język angielski od 22 września. Pozostałe zajęcia rozpoczną się w PAŹDZIERNIKU!

Język angielski (prowadząca Aleksandra Gliwa) – zajęcia dla dzieci i młodzieży, poziomy dostosowane do wiedzy i umiejętności uczestniczek oraz uczestników. Zapisy pod nr tel. 739 210 038

Aktywny Senior (prowadząca Kamila Jakubiec) – propozycja dla seniorów, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, a przy okazji doskonale się bawić. W ramach zajęć przewidziano ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzmacniające, funkcjonalne i rozciągające: pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i stretching mobility. Zapisy na hali sportowej i bezpośrednio u trenerki. Koszt zajęć: 80zł/mc (we wrześniu), od października 100 zł/mc

ArtSquad – Pracownia Grafiki (prowadząca Dorota Chmiel) – kreatywne zajęcia dla młodzieży od 12 roku życia. Na spotkaniach uczestniczki i uczestnicy poznają od podstaw świat grafiki warsztatowej i komputerowej. W ramach spotkań przewidziano: linoryt, monotypię, naukę programów graficznych (Canva, Gimp, Inkscape), projektowanie, digital art i podstawy fotografii.

Fitness (prowadząca Kamila Jakubiec) – na tych zajęciach wzmocnisz mięśnie i poczujesz się lepiej we własnym ciele. Ćwiczenia pod okiem doświadczonej instruktorki pozwolą wzmocnić ciało i dodać energii na cały tydzień. Z myślą o osobach o różnym poziomie kondycji stworzyliśmy dwie grupy – początkującą dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną oraz zaawansowaną dla osób, które lubią się nieco bardziej zmęczyć :) Zapisy na hali sportowej i bezpośrednio u trenerki. Koszt zajęć dla grupy początkującej: 80zł/mc (we wrześniu), od października 100 zł/mc. Grupa zaawansowana: 100 zł/mc

Karate (prowadzący Łukasz Rybakowski) – dla dzieci, młodzieży i dorosłych zainteresowanych sportem i sztukami walki. Zapisy bezpośrednio u instruktora. Koszt zajęć: 80zł/mc

Zajęcia wokalne (prowadzący Rafał Przybyło) – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności wokalne i występować na scenie GOK-u. Dodatkowo zajęcia są prowadzone również w Pobłociu dla dzieci i seniorów (wtorek od godz. 16:00) oraz w Stowięcinie dla Pań z KGW Stowięcino (wtorek godz. 18:00).

ArtSquad Junior – Pracownia Rysunku i Malarstwa (prowadzące: Dorota Chmiel i Ewa Dąbrowska) – zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat, na których mali artyści poprzez ćwiczenia i kreatywne zabawy, pozwalające poznać różne narzędzia i techniki plastyczne, nauczą się podstaw rysunku i malarstwa.

ArtSquad – Pracownia Rysunku i Malarstwa (prowadząca Dorota Chmiel) – zajęcia dla młodzieży od 12 roku życia, podczas których uczestnicy i uczestniczki zapoznają się z rysunkiem i malarstwem sztalugowym, a poprzez praktyczne ćwiczenia nauczą się, czym jest perspektywa, kompozycja, walor. Zajęcia są świetną propozycją dla osób wybierających się do szkół plastycznych, a także dla każdego, kto chce podnieść swoje umiejętności rysunkowe i malarskie.

Douczki (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) – zajęcia, które mają na celu powtórzenie materiału i pomoc w odrobieniu pracy domowej zadanej w szkole. Dzieci będą mogły w ciekawy i przejrzysty sposób nauczyć się nowych rzeczy oraz przećwiczyć tematy sprawiające trudność, a miła i bezstresowa atmosfera pomoże lepiej przyswoić materiał.

Wesoły Zakątek Artysty (prowadząca Ewa Dąbrowska) – zajęcia plastyczne dla dzieci od 7 lat. Na zajęciach najmłodsi będą rysować, malować i tworzyć, poznają nowe techniki plastyczne i wykonają swoje własne dzieła sztuki.

Akademia Malucha (prowadząca Ewa Dąbrowska) – propozycja dla dzieci w wieku 2-5 lat wraz z opiekunami. Akademia Malucha to różnorodne zajęcia dostosowane do wieku najmłodszych, wspomagające rozwój maluszków m.in. zajęcia plastyczne, sensoryczne, ruchowe i plastyczne.

Komputer dla Seniora (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) – w miłej atmosferze seniorzy i seniorki nauczą się obsługi komputera, dowiedzą się jak wykorzystywać internet w życiu codziennym, poznają przydatne programy komputerowe. Program zajęć będzie dostosowany do wymogów i preferencji grupy.

Ręce do Dzieła – plastyka i rękodzieło (prowadząca Karolina Kowalczyk) – warsztaty plastyczne i rękodzielnicze dla dzieci od 7 lat. Będzie filcowanie, makrama, szydełkowanie, rzeźbienie, tworzenie świec i mydełek oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Kreatywnie spędzony czas gwarantowany!

Bajkoterapia (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) – zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat. Na zajęciach dzieci zdobędą umiejętności rozwiązywania problemów emocjonalnych, zbudują pozytywny obraz siebie i świata, a także rozwiną dziecięcą wyobraźnię oraz kreatywność. Bajkoterapia służy oswajaniu strachów i lęków, wzmacnia odwagę i pewność siebie oraz rozwija wrażliwość literacką, przez co jest świetną propozycją dla najmłodszych.

Robotyka (prowadząca Karolina Kowalczyk) – wykorzystując to, co dzieci kochają najbardziej: klocki LEGO oraz grę MINECRAFT będziemy się uczyć programowania. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 15 lat.

Dyskusyjny Klub Książki (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) – rozmowy o książkach i nie tylko. Zapraszamy wszystkich miłośników czytania. Zapewniamy dobrą kawę oraz miłą atmosferę. Spotkania w każdy czwartek w czytelni Biblioteki Publicznej Gminy Główczyce.

Klub Kobiet Kreatywnych (prowadząca Ewa Dąbrowska) – zajęcia dla kobiet lubiących różnego rodzaju prace manualne (haftowanie, szydełkowanie, filcowanie i wszelkie robótki ręczne). Gwarantujemy miłą atmosferę, dobrą kawę i możliwość artystycznego rozwoju w kreatywnym towarzystwie.

Zajęcia sportowe (prowadząca Ewa Dąbrowska) – zajęcia dla dzieci od 7 lat. Na hali sportowej i na świeżym powietrzu najmłodsi będą mogli wyszaleć się wspólnie z kolegami i koleżankami. Będą gry planszowe, zabawy i animacje, sportowe rozgrywki i Xbox.

Czytajcie, zapisujcie się i do zobaczenia!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates