Objazdowa Animatornia - warsztaty malarskie na świetlicach

Warsztaty malarskie na świetlicach 1W ostatnim tygodniu, w ramach Objazdowej Animatorni, działaliśmy na świetlicach wiejskich gminy Główczyce, organizując tam warsztaty malarskie oraz turniej tańca Just Dance. W ramach warsztatów malarskich odwiedziliśmy świetlice w Będziechowie, Rumsku, Rzuszczach, Izbicy, Pobłociu i Wolinii. Zajęcia były świetnym sposobem na kreatywne spędzenie czasu oraz okazją do rozwijania umiejętności plastycznych.

W czasie warsztatów dzieci i młodzież pod czujnym okiem instruktorki Doroty Chmiel poznały podstawy malarstwa, realizując artystyczne pomysły i pielęgnując w sobie zdolności twórcze. Był to wspaniały przepis na wakacyjną nudę i przy okazji świetna zabawa. Tematem przewodnim zajęć były oczywiście wakacje.

Wszystkim dzieciom i młodzieży dziękujemy za udział, a pracownicom świetlic za pomoc. Już niedługo relacja z turnieju Just Dance. Obserwujcie nasz profil, aby niczego nie przegapić :)

Warsztaty malarskie na świetlicach 2Warsztaty malarskie na świetlicach 3Warsztaty malarskie na świetlicach 4Warsztaty malarskie na świetlicach 5Warsztaty malarskie na świetlicach 6Warsztaty malarskie na świetlicach 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates