Wakacyjna wycieczka do Ergo Areny i ZOO w Gdańsku

Ergo Arena i ZOO w Gdańsku 1W środę, 16 sierpnia, wspólnie z ponad 50 – osobową grupą wybraliśmy się na wakacyjną wycieczkę do Ergo Areny w Gdańsku/Sopocie oraz do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego.

Ergo Arena jest jednym z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce. Podczas zwiedzania przewodniczka opowiedziała nam o interesujących zagadnieniach związanych z budową hali oraz odbywających się w niej imprezach. Trasa zwiedzania prowadziła przez strefy, które na co dzień nie są dostępne dla widzów. Mogliśmy obejrzeć garderobę gwiazd, strefę VIP z dedykowanymi salkami do oglądania wydarzeń i szatnie zawodników.

Następnie wybraliśmy się do ZOO w Gdańsku, które ma największą powierzchnię spośród wszystkich ogrodów zoologicznych w Polsce i zamieszkuje je blisko 800 gatunków zwierząt! W czasie wędrówki mieliśmy okazję zobaczyć niespotykane na co dzień gady, ptaki i ssaki pochodzące ze wszystkich kontynentów. Spacerując ścieżkami oliwskiego ZOO udało nam się zobaczyć: foki, żyrafy, zebry, żółwie, lwy, pingwiny oraz wiele, wiele innych. Długi spacer zakończyliśmy przerwą na lody oraz zakup pamiątek.

Pobyt w Gdańsku dostarczył nam wielu wrażeń i mnóstwo radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Ergo Arena i ZOO w Gdańsku 2Ergo Arena i ZOO w Gdańsku 3Ergo Arena i ZOO w Gdańsku 4Ergo Arena i ZOO w Gdańsku 5Ergo Arena i ZOO w Gdańsku 6Ergo Arena i ZOO w Gdańsku 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates