Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie

Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie 115 sierpnia 2023 r. przy hali sportowej w Główczycach odbył się Piknik Senioralny, który był kolejną imprezą adresowaną do seniorów z gminy Główczyce. Tematem przewodnim pikniku był Dziki Zachód. Wielu gości pojawiło się w kowbojskich strojach, a charakter wydarzenia dodatkowo podkreślały dekoracje.

Piknik uświetniły występy lokalnych artystów – Zespołu Klęcinianki oraz członkiń i członków Stowarzyszenia „Aktywni na nowo”. Najwięcej emocji wzbudziły jednak występy uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczypkowicach - przygotowany przez nich taniec porwał gości na parkiet! Całą oprawę muzyczną i prowadzenie przejął Zespół Ricardo Band, bez którego ta zabawa nie byłaby taka sama. Na seniorów czekał też poczęstunek – ciasta, chleb ze smalcem, grillowane kiełbaski i żurek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim seniorom, którzy bawili się razem z nami. Ogromne podziękowania również dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie imprezy: pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach oraz wspaniałych wolontariuszek i wolontariuszy. To dzięki Wam Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie był tak wspaniały!

Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie 2Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie 3Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie 4Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie 5Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie 6Piknik Senioralny na Dzikim Zachodzie 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates