Zapraszamy na Gminne Święto Plonów 2023 w Główczycach!

Gminne Święto Plonów Główczyce 2023

Już 3 września w Główczycach odbędzie się Gminne Święto Plonów! Zapraszamy zarówno na mszę dziękczynną, jak i na wspólne świętowanie na stadionie sportowym. Gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych!

Program prezentuje się następująco:

12:00 - Msza Święta Dziękczynna w Kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Główczycach
13:00 - Przemarsz korowodu dożynkowego
Uroczystości dożynkowe na stadionie sportowym
• część oficjalna
• podsumowanie Gminnego Konkursu na Chleb i Wieniec Dożynkowy
• konkursy i zabawy rodzinne
• rozstrzygnięcie konkursu "Piękna Wieś"
14:00 - Iluzjonista oraz Super Junak i Bumblebee - pokaz superbohaterów dla dzieci
16:00 - Wieczór Przebojów
Anna Jantar (covery)
Azurro (piosenka włoska)
Abba Family

Oprócz tego darmowe dmuchańce, animacje dla dzieci, stosika KGW, stoiska promocyjne, Festiwal Baniek Mydlanych i darmowa grochówka!

W tym roku dobra zabawa potrwa dłużej! W sobotę, 2 września odbędzie się impreza taneczna "Chłopaki w Smarcie". Za sterami konsoli staną SmartyLisu, Floor. Start o godz. 20:00 na stadionie sportowym w Główczycach.

 

1 3Ekipa Super Junaka

Super Junak to polski superbohater, którego największym celem jest zaszczepienie u wszystkich dzieci dobrych nawyków poprzez edukację i zabawę. Bumblebee jest trzymetrowym Autobotem, który podróżując po naszej planecie uczy dzieci odpowiednich zachowań. Wspólnie są niepokonani w walce o lepszy świat!

W ramach niezapomnianego Super Hero Show, promującego wartości takie jak dobro, zasady fair play i zdrowy tryb życia, odbędą się: mini koncert, edukacyjna rozmowa z Bumblebee oraz zdjęcia na ściance z superbohaterami. Świetna zabawa dla widzów w każdym wieku gwarantowana!

Oprócz tego najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w niesamowitym pokazie iluzji - niemożliwe staje się możliwym.

 

 

 

Anna Jantar (covery)1 5

Ten wyjątkowy koncert na długo pozostanie w Waszej pamięci! Niezwykle utalentowana i charyzmatyczna Beata Deutschman, wprowadzi publicznoś w świat największych przebojów Anny Jantar. W czasie koncertu usłyszymy takie piosenki jak : Staruszek Świat, Tyle słońca w całym mieście, Będziesz mój, Nic nie może przecież wiecznie trawać i wiele innych.

Beata Deutschman jest aktorką Teatru Zagłębia w Sosnowcu, laureatką Złotej Maski (nagroda dla najlepszej aktorki województwa ).

 

 

 

 

1 2Azurro (piosenka włoska)

Duet Antonio i Marina to cover słynnego włoskiego duetu Albano i Romina Power, mający w swym repertuarze również przeboje największych włoskich wykonawców: Richi e Povieri, Gazebo, Francesco Napoli. Od wielu lat zafascynowani są Italią, jej historią, kulturą, modą, krajobrazem, a przede wszystkim muzyką.

Duet proponuje znakomity koncert, w którym nie zabraknie przebojów takich jak: Felicita, Mamma Maria, Acapulco, Sempre Sempre i wielu innych. Żywiołowość Antonia i znakomity kontakt z publicznością Mariny jest gwarancją udanej imprezy.

 

 

 

 

Abba Family1 4

Gliwicki zespół wykonujący covery szwedzkiego kwartetu Abba. Pasja do muzyki, wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz doskonałe przygotowanie taneczne i wokalne sprawia, że koncerty zespołu są w pełni przemyślanym widowiskiem muzycznym. Entuzjazm, jaki czerpią z występów udziela się publiczności, która zawsze bardzo dobrze się bawi!

Wśród wykonywanych przez nich piosenek znaleźć można takie hity jak: „Waterloo”, "S.O.S.", "Mamma Mia", „Voulez vous”. Grupa prezentuje także utwór „Dancing Queen”, który jako jedyny singiel dotarł do pierwszego miejsca prestiżowej listy Billboardu.

 

 

1 7Smarty

Wodzirej oraz DJ w jednym, jak to mówią - człowiek orkiestra. Prowadzenie imprez ma we krwi. Jako DJ dopiero startuje, ale ma pasję i dobre ucho, więc na pewno zadba o waszą wspaniałą i wymarzoną imprezę.

 

 

 

 

1 1Lisu

DJ Lisu, czyli Oskar Lisiecki pochodzi ze Słupska. Muzyka elektroniczna fascynuje go od najmłodszych lat. Swoją przygodę z miksowaniem utworów rozpoczął w 2018 roku. Kocha to co robi i cały czas rozwija się w tym kierunku. Jego sety są pełne energii oraz mocnych uderzeń. Możemy w nich usłyszeć między innymi tech trance, psy trance oraz uplifting. Od niedawna próbuje swoich sił również w techno. W niedalekiej przyszłości pragnie poszerzyć swoją pasję o produkcję własnych utworów.

 

 

 

  

1 6Floor

DJ Floor, czyli Daniel Ditrich, DJ i Producent, od 9 lat na scenie muzycznej. Ma na swoim koncie współpracę z takimi DJ-ami jak Drago, Marko, Liv, Mark Robinson, DJ Hazel. Floor to chodząca petarda energii scenicznej, co widać i słychać w jego twórczości. Na co dzień grający House Deep House i Dance, ale to nie wszystko. Po więcej zapraszamy na jego występy :)

 

 

 

 

 

 

1 8Strefa dla dzieci i darmowe dmuchańce

Tutaj każde dziecko znajdzie coś dla siebie! Będą darmowe ''dmuchańce'', a także szereg innych atrakcji takich jak malowanie twarzy, kącik zabaw dla najmłodszych oraz wiele innych fajnych rzeczy. Animacjami i zabawami dla najmłodszych zajmą się wolontariusze z AMICUSA oraz pracownice świetlic wiejskich gminy Główczyce.

 

 

 

1 9Festiwal Baniek Mydlanych

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko) do wspólnej zabawy z bańkami mydlanymi! Będziemy mieli dla Was sprzęt do robienia baniek, duuużo darmowego płynu i generator baniek, który zasypie Was bańkami. To doskonała rozrywka dla wszystkich, bez wyjątków.

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates