Warsztaty Eco Szafa

Eco Szafa 129 kwietnia oraz 6 maja odbyły się warsztaty z cyklu ECOszafa – nadajemy ubraniom nowe życie.

Podczas warsztatów mieliśmy okazję wykonać torebki z t-shirtów oraz malunek na spodniach. W czasie zajęć kreatywności nie było końca! W ruch poszły nożyczki, wstążki, farby do tkanin, ozdobne cyrkonie, który pozwoliły zamienić nienoszone już ubrania w prawdziwe dzieła sztuki.

W trakcie drugich warsztatów poznaliśmy tajniki szycia na maszynie. Uczestnicy mieli okazję wykonać gumki scrunchie, które obecnie są modnym dodatkiem – służą zarówno jako gumka do włosów, ale jest również noszona jako bransoletka. By je wykonać zużyliśmy apaszkę, narzutę na łóżko oraz… firankę! Dodatkowo uczestnicy spróbowali wykonać również opaski materiałowe a’la turban. Ponadto ozdobiliśmy z fragmentami wstążek i koronek pozyskanych z koszuli opaski do włosów. Inspirując się słynną bajką „Trolle” z wykorzystaniem tiulu stworzyliśmy również opaski a’la Poppy!

Dziękujemy uczestnikom warsztatów za zaangażowanie, mamy nadzieję, że obudziliśmy wśród was nową pasję!

Eco Szafa 2Eco Szafa 3Eco Szafa 4Eco Szafa 5Eco Szafa 6Eco Szafa 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

 


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. "ECOszafa. Nadajemy ubraniom nowe życie" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy Leader" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020

Warsztaty realizowane są w ramach konkursu „Społeczni Aktywni – Edycja V” organizowanego przez Partnerstwo Dorzecze Słupi.

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates