Za nami Farmerski Bal Seniora!

Farmerski Bal Seniora 1W sobotę, 15 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbył się Bal Seniora, w którym tradycyjnie uczestniczyło wielu mieszkańców okolicznych sołectw, korzystając z okazji do wspólnego spotkania i rozmów. Tym razem bawiliśmy się w farmerskim klimacie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali przy wejściu farmerski kapelusz, wielu gości pojawiło się też w farmerskich strojach. Wiejski charakter wieczoru dodatkowo podkreślały dekoracje.

Bal rozpoczął się o godzinie 16:00, a doskonała zabawa trwała prawie 8 godzin. Stoły uginały się od przepysznego jedzenia, a na seniorów czekał atrakcyjny program rozrywkowy, rozpoczęty występem uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczypkowicach.

O oprawę muzyczną zadbał zespół Ricardo Band. Na parkiecie trudno było znaleźć wolne miejsce, a seniorzy i seniorki bawili się wspaniale. Ci, którzy w tańcu spędzili najwięcej czasu, zostali wyróżnieni, otrzymując tytuł króla i królowej balu. W tym roku zaszczyt ten przypadł Pani Janinie Sufryt oraz Panu Zbigniewowi Jaskowskiemu. Gratulujemy!

Nasi seniorzy udowodnili po raz kolejny, że mają jeszcze wiele sił i potrafią cieszyć się i świetnie bawić. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Farmerski Bal Seniora 2Farmerski Bal Seniora 3Farmerski Bal Seniora 4Farmerski Bal Seniora 5Farmerski Bal Seniora 6Farmerski Bal Seniora 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates