"Polowanie na tradycje wielkanocne" - gra terenowa

6 17 KWIETNIA 2023 2

Już dzisiaj zapraszamy do zabawy z nową grą terenową!
Tym razem zapraszamy Was na świąteczne „Polowanie na wielkanocne tradycje”! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół – również tych czworonożnych i spróbujcie odnaleźć wszystkie symbole ukryte na terenie Główczyc.
Przedstawiamy zasady gry:
Przy pomocy mapy musicie dotrzeć do punktów, w których ukryte są naklejki z elementami wielkanocnej święconki, które następnie przykleicie w odpowiednim miejscu na karcie gracza. Kartę gracza odbierzecie w Bibliotece w Główczycach, a w czasie świąt znajdziecie ją przy głównym wejściu do biblioteki. Pamiętajcie o zabraniu naładowanego telefonu z aplikacją do skanowania kodów QR (inaczej nie odczytacie mapy).
Na każdego gracza czeka słodka nagroda, do odbioru w Bibliotece w Główczycach
Zabawa potrwa aż do 17 kwietnia, zachęcamy więc do świątecznych spacerów i wspólnej zabawy