Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet

Dzień Kobiet 18 marca 2023 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie było połączone z premierą płyty KGW Stowięcino.

Wydarzenie rozpoczął Przewodniczący Rady Gminy Arkadiusz Kwiatkowski, Radny Mariusz Dyś oraz Dyrektor GOK Paweł Żmuda, którzy po złożeniu życzeń wręczyli wszystkim zebranym Paniom kwiaty.

Po tym miłym akcencie przyszedł czas na dużą dawkę dobrej muzyki. Jako pierwszy zaprezentował się niezwykły duet Agnieszki Siepietowskiej oraz Rafała Przybyło. Doskonale dobrany repertuar poświęcony Kobietom i przepiękny wokal sprawiły, że zebrane Panie poczuły się wyjątkowe. Następnie wystąpiły Panie z KGW Stowięcino, wykonując utwory ze swojej nowej płyty. Nie zabrakło wspólnego śpiewu, owacji i bisów.

Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach był pełen radości i pozytywnej energii! Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dzień Kobiet 2Dzień Kobiet 3Dzień Kobiet 4Dzień Kobiet 6Dzień Kobiet 5Dzień Kobiet 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!