Charytatywny Koncert Walentynkowy

Charytatywny Koncert Walentynkowy 1Charytatywny koncert walentynkowy, który odbył się w niedzielę w GOK-u będzie z pewnością wydarzeniem na długo zapadającym w pamięci. Wyjątkowe połączenie muzyki operowej i jazzowej w przedwojennej sali naszego ośrodka kultury przyciągnęło liczne grono słuchaczy.


Przed publicznością zaprezentowali się niesamowity Michał Lasoń, śpiewający tenorem, u którego boku zaśpiewała wybitna sopranistka - Natalia Markina. Z własnym programem standardów muzyki klasycznej i jazzowej wystąpił wirtuoz klarnetu - Zakharii Nemirov.

Podczas imprezy prowadziliśmy także zbiórkę charytatywną na rzecz Kamila Rekowskiego - chłopca z gminy Główczyce zmagającego się z porażeniem mózgowym. Kwota zebrana do puszek to 3980 zł i 20 euro - została w całości przekazana rodzinie chłopca. Dziękujemy w imieniu Kamila i jego rodziców!

 

 Charytatywny Koncert Walentynkowy 4Charytatywny Koncert Walentynkowy 2Charytatywny Koncert Walentynkowy 3Charytatywny Koncert Walentynkowy 5Charytatywny Koncert Walentynkowy 6Charytatywny Koncert Walentynkowy 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates