Charytatywny Koncert Walentynkowy

Charytatywny Koncert Walentynkowy 1Charytatywny koncert walentynkowy, który odbył się w niedzielę w GOK-u będzie z pewnością wydarzeniem na długo zapadającym w pamięci. Wyjątkowe połączenie muzyki operowej i jazzowej w przedwojennej sali naszego ośrodka kultury przyciągnęło liczne grono słuchaczy.

Przed publicznością zaprezentowali się niesamowity Michał Lasoń, śpiewający tenorem, u którego boku zaśpiewała wybitna sopranistka - Natalia Markina. Z własnym programem standardów muzyki klasycznej i jazzowej wystąpił wirtuoz klarnetu - Zakharii Nemirov.

Podczas imprezy prowadziliśmy także zbiórkę charytatywną na rzecz Kamila Rekowskiego - chłopca z gminy Główczyce zmagającego się z porażeniem mózgowym. Kwota zebrana do puszek to 3980 zł i 20 euro - została w całości przekazana rodzinie chłopca. Dziękujemy w imieniu Kamila i jego rodziców!

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!