Andrzejkowe Powitanie Zimy

andrzejkowe powitanie zimy

W sobotę, 26 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbyło się "Andrzejkowe powitanie zimy" ❄️ Był to czas pełen wróżb i magii, dobrej zabawy oraz wyjątkowych niespodzianek.
Najmłodsi bawili się razem w rytm muzyki przeplatanej andrzejkowymi konkurencjami. Nie zabrakło zabaw animacyjnych, konkursów z nagrodami, czy wróżb, które przeprowadziły najprawdziwsze Wróżki. Ponadto na najmłodszych czekało mnóstwo dodatkowych atrakcji w postaci waty cukrowej, popcornu, słodkości i pieczonych kiełbasek, a także fotobudka.

Największa niespodzianka pojawiła się jednak pod koniec balu. Odwiedził nas Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Po wspólnym tańcu każde dziecko otrzymało upominek. Było to niezwykle radosne spotkanie.

 

Dwie godziny zabawy upłynęły nam bardzo szybko. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za miło spędzony czas. Wielkie podziękowania dla Sołectwa Główczyce, a w szczególności Pani Marianny Kwiatkowskiej oraz Marianny Karczewskiej za inicjatywę i pomoc w organizacji tego magicznego popołudnia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates