Zapraszamy na Hawajski Piknik Senioralny

Hawajski Piknik Senioralny

Zapraszamy Seniorów z gminy Główczyce na Hawajski Piknik Senioralny, który odbędzie się 12 sierpnia (piątek) od godz. 15:00 pod halą sportową w Główczycach.

Czeka nas występ Klęcinianek, wiele zabaw i konkursów, będziemy też wspólnie bawić przy muzyce zespołu Ricardo Band. W tym roku dołączą do nas też Kluby Senioralne z innych gmin powiatu słupskiego. Nie zabraknie ciekawych występów artystycznych oraz smacznego poczęstunku.
Już dziś zapraszamy naszych Seniorów, tradycyjnie też prosimy ich dzieci, wnuki i pomocne osoby o przekazanie informacji o wydarzeniu oraz pomoc seniorom w dotarciu na imprezę.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Projektu „Srebrna Sieć II” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Główczycach przy ścisłej współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach.