Główczycki Festiwal Lata 2022

GFL 2022 plakat

Już za niecałe 3 tygodnie spotkamy się na Główczyckim Festiwalu Lata 2022! Będzie się działo!

W piątek (22 lipca) dyskoteka pod gwiazdami z Bit Brothers. W sobotę (23 lipca) wystąpią: Dominika Knapik, Daniel Klusek oraz wokaliści GOK Główczyce, następnie odbędzie się Turniej SołectwFestiwal Kolorów Holi i zabawa do białego rana z zespołem Ricardo Band. W niedzielę (24 lipca) VI Przegląd Zespołów Ludowych, Turniej Siatkarski, rozstrzygnięcie konkursów GKRPA, a na zakończenie dla główczyckiej publiczności zaśpiewa Luka Rosi, półfinalista IV edycji Disco Star i autor hitu „A ty bądź”.

Będzie dużo tańca, świetna muzyka, szereg imprez towarzyszących, liczne atrakcje dla dzieci, stoiska handlowe i promocyjne, konkursy i zabawy rodzinne. Nie zabraknie też sportowych emocji. Widzimy się tradycyjnie na stadionie sportowym w Główczycach. Nie może Was zabraknąć!

22 lipca (piątek)
20:00 - dyskoteka pod gwiazdami z Bit Brothers
23 lipca (sobota)
13:30 - Strefa dla dzieci i darmowe dmuchańce
14:00 - występy: Dominika Knapik, Daniel Klusek i wokaliści GOK Główczyce
14:00 - Stoisko Nadleśnictwa - konkursy dla dzieci i dorosłych
15:00 - Turniej Sołectw (REGULAMIN)
18:00 - Festiwal Kolorów Holi
20:00 - zabawa taneczna przy muzyce zespołu Ricardo Band
24 lipca (niedziela)
13:30 - Strefa dla dzieci i darmowe dmuchańce
13:30 - VI Przegląd Zespołów Ludowych
15:00 - Turniej Siatkarski (REGULAMIN)
18:00 - rozstrzygnięcie konkursu na logo i hasło GKRPA
19:00 - gwiazda wieczoru: Luka Rosi

 

Bit BrothersBit Brothers

Bit Brothers jest to duet tworzony przez Usher'a i Adiego, dwóch przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki. Jak sami o sobie mówią, rozkręcą każdą imprezę. Przyjdźcie i przekonajcie się na własne oczy (i uszy)!

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Knapik, Daniel Klusek i wokaliści GOK Główczyce

Na główczyckiej scenie muzycznej zaprezentują się utalentowani mieszkańcy i mieszkanki z gminy Główczyce i okolic. Warto przyjść i zobaczyć nasze wschodzące gwiazdy. Na pewno się nie zawiedziecie!

GFL3GFL2GFL8

 

Turniej SołectwTurniej Sołectw

Wesołe zmagania sołeckich drużyn w walce o wygraną. Kibicuj swojemu sołectwu! Najlepsi śmiałkowie zmierzą się ze sobą w przygotowanych konkurencjach. Emocje i dobra zabawa gwarantowane!

 

 REGULAMIN TURNIEJU SOŁECTW

 

 

 

 

 

Festiwal Kolorów Holi

Festiwal Kolorów Holi to świetna zabawa z użyciem różnobarwnych proszków holi. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych. Z pewnością będzie kolorowo i wesoło! Nie może Was zabraknąć!

Festiwal Kolorów 1Festiwal Kolorów 2Festiwal Kolorów 3

  

Ricardo BandRicardo Band

Chyba nie istnieje idealny przepis na świetną zabawę, ale każdy przyzna, że podstawą dobrej imprezy jest zespół muzyczny. Dlatego też sobotni wieczór uatrakcyjni dobrze znany lokalnej publiczności duet wokalno – muzyczny Ricardo Band, w którego w skład wchodzi Ryszard Pałucki i jego córka Patrycja. Talent, pasja, wieloletnie doświadczenie i wspaniały kontakt z publicznością. Muzyka zespołu z pewnością porwie Was do tańca!

 

 

 

 

 

 

VI Przegląd Zespołów Ludowych

Coś dla wszystkich miłośników folkloru! Na główczyckiej scenie muzycznej po raz kolejny zaprezentują się najwięksi pasjonaci muzyki ludowej z naszego regionu. Wszystko to na zaproszenie Zespołu Ludowego Klęcinianki pod przewodnictwem instruktora Ryszarda Pałuckiego.

Przegląd Zespołów Ludowych 2Przegląd Zespołów Ludowych

 

Turniej SiatkarskiTurniej Siatkówki

Dla miłośników sportowych emocji przygotowaliśmy Turniej Siatkówki. Jest to wyjście naprzeciw fanom tej dyscypliny, których jak wiemy, w naszej gminie nie brakuje. Zachęcamy do udziału w turnieju, a także do kibicowania!

REGULAMIN TURNIEJU SIATKARSKIEGO 

 

 

 

Strefa dla dzieci i darmowe dmuchańce

Tutaj każde dziecko znajdzie coś dla siebie! Będą darmowe ''dmuchańce'', na których będzie można szaleć do woli, ale także szereg innych atrakcji takich jak malowanie twarzy, kącik zabaw dla najmłodszych oraz wiele innyh fajnych rzeczy.  Animacjami i zabawami dla najmłodszych zajmą się wolontariusze z AMICUSA oraz pracownicy świetlic wiejskich gminy Główczyce.

Strefa dla dzieci 1Strefa dla dzieci 3Strefa dla dzieci 2

 

Festiwal Baniek Mydlanych

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko) do wspólnej zabawy z bańkami mydlanymi! Będziemy mieli dla Was zarówno kijki i sprzęty do robienia dużych baniek, generator baniek, który zasypie Was bańkami, jak i małe pojemniki dla dzieci. To doskonała rozrywka dla wszystkich, bez wyjątków.

 

Festiwal Baniek Mydlnych 3Festiwal Baniek Mydlnych 1Festiwal Baniek Mydlnych 2

  

Luka RosiLuka Rosi

Gwiazda wieczoru, półfinalista IV edycji Disco Star w Polo TV, później związał się z agencją artystyczną Diamond Music prowadzoną przez Marcina Millera (Boys) i Marcina Załęskiego (Allinteractive Films). Nie da się ukryć, że Luka Rosi jest jednym z najbardziej znanych i lubianych artystów, którzy wykonują muzykę disco polo i dance. Gwiazda zasłynęła z takich utworów jak: „Ta dziewczyna to żart”, „Ola Oli” czy „A Ty bądź”. Mimo młodego wieku, kariera artysty trwa już od wielu lat i przez ten czas doczekał się on licznej grupy fanów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


MaczugaStolema2022ik

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates