Witajcie wakacje!

Powitanie Lata 2022 1I w końcu przyszło! Upragnione przez wszystkie dzieci lato i wakacje!

Żeby uczcić ten ważny moment, na placu przed Biblioteką w Główczycach, odbył się festyn integracyjny "Powitanie lata". Było malowanie twarzy, gry, zabawy, kolorowanki, wielkie bańki i ulubiona przez dzieci chusta Klanza. Do zabawy zachęcała wesoła muzyka.

Jak na pierwszy dzień wakacji pogoda dopisała. Na twarzy uczestników malowały się uśmiechy, które rozbłysły przy poczęstunku watą cukrową i popcornem.

Dziękujemy wszystkim za przybycie a zarazem zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka, gdzie będziemy umieszczali kolejne informacje o planowanych działaniach.

Zapraszamy!

Powitanie Lata 2022 2Powitanie Lata 2022 3Powitanie Lata 2022 4Powitanie Lata 2022 5Powitanie Lata 2022 6Powitanie Lata 2022 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!