"Do dzieła!" - warsztaty malarskie dla młodzieży

Do dzieła młodzież 1Słoneczna pogoda, miłe towarzystwo, przyjemna, twórcza atmosfera, a wszystko w otoczeniu pięknej przyrody – tak tegoroczne wakacje rozpoczęła młodzież z Główczyc :)

W piątek, 24 czerwca spotkaliśmy się z młodymi artystami z naszej miejscowości na plenerze malarskim, zorganizowanym w ramach projektu „Do dzieła!”. Podczas zajęć uczestnicy mieli szansę poznać technikę malarstwa akrylowego i namalować własny obraz. Powstały przepiękne prace, prezentujące wysoki poziom artystyczny. Jesteśmy dumni z tak zdolnej i kreatywnej młodzieży :)

Bardzo dziękujemy za udział w warsztatach i zapraszamy na kolejne działania!

 

 

Do dzieła młodzież 2Do dzieła młodzież 3Do dzieła młodzież 4Do dzieła młodzież 5Do dzieła młodzież 6Do dzieła młodzież 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

_________________________
Operacja pn. "Do dzieła!" realizowana jest dzięki wsparciu uzyskanemu od Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi, projekt Społeczni Aktywni. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2022.

Wirtualne muzeum-m

BIP


MaczugaStolema2022ik

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates