Rozstrzygnięcie Konkursu Czytelniczego "Naklejkowe książkobranie"

Naklejkowe książkobranie 2022 124 czerwca rozstrzygnęliśmy Wielki Konkurs Czytelniczy "Naklejkowe książkobranie". Na placu przed biblioteką w Główczycach, podczas zabawy integracyjnej „Powitanie lata”, zebrało się liczne grono uczestników i uczestniczek, aby wziąć udział w podsumowaniu konkursu oraz losowaniu nagród.

W obecnej edycji wydaliśmy 74 albumy konkursowe. Do końca wyzwania wytrwało 58 czytelników. Wszyscy, którzy dostarczyli swoje albumy z naklejkami, otrzymali kolorowe, ręcznie robione maskotki - słonie oraz pamiątkowe dyplomy.

Z przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu czytelniczego "Naklejkowe książkobranie”, którzy otrzymali bony zakupowe do sklepów EMPIK. W kategorii dzieci bon otrzymała Ania Bałabuch i Magdalena Kowal, w kategorii młodzieży Daria Śpiewak i Julia Owsiuk, a w kategorii dorosłych Bronisława Dobrosielska i Elżbieta Ustowska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wytrwałość w kontynuacji zbierania naklejek, a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły uczestniczyć w imprezie, zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do Biblioteki w Główczycach, w godzinach jej pracy.

Już od września rozpoczniemy kolejny konkurs czytelniczy! Zapraszamy do udziału!

Naklejkowe książkobranie 2022 2Naklejkowe książkobranie 2022 3Naklejkowe książkobranie 2022 4Naklejkowe książkobranie 2022 5Naklejkowe książkobranie 2022 6Naklejkowe książkobranie 2022 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


MaczugaStolema2022ik

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates