"Do dzieła!" - warsztaty malarskie dla seniorów

Do dzieła seniorzy 1Jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę? Zabrać farby, pędzle, sztalugi i wyjść w plener malować!

W czwartek, 23 czerwca spotkaliśmy się z sympatyczną grupą seniorów i w ramach projektu "Do dzieła!" stworzyliśmy przepiękne obrazy. Plener malarski odbył się na terenie Szkoły Podstawowej w Pobłociu, w otoczeniu drzew, krzewów i kwiatów.

W tak cudownej przestrzeni tematów do malowania nie brakowało - podobnie jak zapału do pracy u naszych artystek. Powstały wyjątkowe dzieła sztuki, pełne kolorów, uczuć i emocji.

Praca z tak zdolną, miłą i wesołą grupą była dla nas samą przyjemnością :)  Z pewnością wrócimy jeszcze do Pobłocia z warsztatami malarstwa!

 

  

Do dzieła seniorzy 2Do dzieła seniorzy 3Do dzieła seniorzy 4Do dzieła seniorzy 5Do dzieła seniorzy 6Do dzieła seniorzy 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!


_________________________
Operacja pn. "Do dzieła!" realizowana jest dzięki wsparciu uzyskanemu od Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi, projekt Społeczni Aktywni. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2022.

Wirtualne muzeum-m

BIP


MaczugaStolema2022ik

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates