Wesoła zabawa z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka 2022 51 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury z okazji Dnia Dziecka obyła się zabawa dla naszych najmłodszych mieszkańców gminy Główczyce.
Pogoda na zewnątrz była deszczowa i ponura, ale u nas nie brakowało uśmiechu i radości.

Naszych milusińskich witały wesołe Myszki, które częstowały przybyłych słodkościami. Zabawa rozpoczęła się od wspólnych tańców w kole i zabawy z kapeluszem, w którym czekały przepyszne cukierki.

Następnie, każde chętne dziecko mogło sprawdzić się w przygotowanych przez animatorów konkursach. Był bieg w spodniach na „trzy nogi”, bieg z łyżeczką i piłeczką, przeciąganie liny. Nie zabrakło ulubionych przez dzieci zabaw z chustą Klanza. Oczywiście o tych dużych dzieciach również nie zapomnieliśmy i zachęcaliśmy, aby dołączyli się do wspólnej zabawy.

Humory nam dopisywały, ale pełnię szczęścia dopełniła słodka wata cukrowa, popcorn i lubiane przez wszystkich lody. Na koniec imprezy każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Cieszymy się tak liczną frekwencją i mamy nadzieje, że spotkamy się na kolejnych organizowanych przez GOK wydarzeniach!

Dzień Dziecka 2022 1Dzień Dziecka 2022 7Dzień Dziecka 2022 6Dzień Dziecka 2022 3

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!