Dzień Dziecka z Myszkami Miki i Mini

Dzień Dziecka z Myszkami Miki i Mini 1Dzień Dziecka w gminie Główczyce był bardzo radosny i pełen pozytywnej energii. A wszystko dzięki dwóm dobrze wszystkim znanym Myszkom, które postanowiły umilić czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Podczas swojej wędrówki po gminie Główczyce Myszki odwiedziły Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek" w Pobłociu, Szkołę Podstawową w Pobłociu, Szkołę Podstawową w Stowięcinie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie. Ogromnie nas cieszy, że wraz z naszymi bajkowymi przyjaciółmi mogliśmy umilić Wam tegoroczny Dzień Dziecka.

Myszka Miki i Mini po drodze odwiedziły również Środowiskowy Dom Samopomocy w Szczypkowicach! Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień na długo zostanie w Waszej pamięci. Dziękujemy za miło spędzony czas!

 

Dzień Dziecka z Myszkami Miki i Mini 2Dzień Dziecka z Myszkami Miki i Mini 3Dzień Dziecka z Myszkami Miki i Mini 4Dzień Dziecka z Myszkami Miki i Mini 5Dzień Dziecka z Myszkami Miki i Mini 6Dzień Dziecka z Myszkami Miki i Mini 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


MaczugaStolema2022ik

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates