Charytatywny rajd rowerowy dla Dagmarki

Charytatywny rajd rowerowy dla Dagmarki 1Weekend majowy rozpoczęliśmy 30 kwietnia niezwykłą akcją charytatywną dla Dagmarki z Będziechowa. Rajd rowerowy na trasie Główczyce-Izbica-Główczyce odbył się z inicjatywy Macieja Masłowskiego, który zaprosił do współpracy szereg osób i instytucji, by wspólnie wesprzeć leczenie i rehabilitację potrzebującej dziewczynki. Przywitał on gości wspólnie z Panią Wójt Danuty May oraz Dagmarką, która przybyła w towarzystwie mamy i osób ją wspierających.

Dopisała frekwencja, ponad 50 osób pokonało liczącą blisko 20 km trasę, bezpiecznie i w doskonałych humorach. Na miejscu, w Izbicy, czekał na nich smaczny poczęstunek oraz liczne gadżety i nagrody dla starszych i młodszych. W ramach akcji każdy otrzymał słoiczek miodu, była też okazja wziąć udział w licytacjach kilku gadżetów, które Maciej Masłowski pozyskał od sponsorów. Zebraliśmy kwotę 2159,50 zł, która w całości została przekazana mamie Dagmarki.

Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w akcję, szczególnie serdecznie dziękujemy w imieniu Macieja Masłowskiego i małej Dagmarki:
- władzom gminy Główczyce
- Ochotniczej Straży Pożarnej w Główczycach - za zabezpieczenie i eskortę na trasie rajdu
- Ochotniczej Straży Pożarnej w Izbicy i KGW w Izbicy - za przygotowanie poczęstunku i miejsca spotkania w Izbicy
- Firmie Transportowej Sobańscy - za przekazane gadżety
- wszystkim którzy wsparli akcję swoim udziałem, dobrym humorem, datkami do puszki

Charytatywny rajd rowerowy dla Dagmarki 2Charytatywny rajd rowerowy dla Dagmarki 3Charytatywny rajd rowerowy dla Dagmarki 7!Charytatywny rajd rowerowy dla Dagmarki 4Charytatywny rajd rowerowy dla Dagmarki 5Charytatywny rajd rowerowy dla Dagmarki 6

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


MaczugaStolema2022ik

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates