Operacja Czysta Rzeka 2022 - Łupawa

Operacja Czysta Rzeka 2022 Łupawa 1Piękny sobotni poranek rozpoczęliśmy dziś w okolicach Drzeżewa, z wspaniałą frekwencją. Do akcji podobnie jak w zeszłym roku dołączyli:
- wędkarze i Straż Rybacka z gminy Główczyce
- wolontariusze Błękitnego Patrolu
- Łebskie Morsy
- mieszkańcy gminy Główczyce oraz bliższej i dalszej okolicy :)

Blisko 40 osób zabrało się za sprzątanie jednej z głównych rzek naszego regionu - Łupawy. Ruszyliśmy równocześnie w czterech kierunkach w górę i w dół rzeki, natomiast dzieci z opiekunami świetlic ruszyli wzdłuż drogi.

Po niecałych dwóch godzinach z obfitą zdobyczą zameldowaliśmy się z powrotem. Zebraliśmy ponad 30 potężnych worków ze śmieciami. Za ten trud czekała nas nagroda - świadomość iż nasza okolica jest trochę czystszym miejscem do życia. Co cieszy, śmieci było mniej niż rok temu, oby było ich jak najmniej.

Po sprzątaniu udaliśmy się do świetlicy w Będziechowie, gdzie przy ognisku dzieliliśmy się wrażeniami. Najmłodsi i trochę starsi uczestnicy otrzymali dyplomy i przydatne gadżety :)

Dziękujemy wszystkim za udział we wspólnej akcji!

#operacjarzeka #operacjarzeka2022 #czystarzeka #operacjaczystarzeka2022 #operacjaczystarzeka

Operacja Czysta Rzeka 2022 Łupawa 3Operacja Czysta Rzeka 2022 Łupawa 6Operacja Czysta Rzeka 2022 Łupawa 7Operacja Czysta Rzeka 2022 Łupawa 2Operacja Czysta Rzeka 2022 Łupawa 4Operacja Czysta Rzeka 2022 Łupawa 5

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


MaczugaStolema2022ik

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates