Zbiórka dla uchodźców z Ukrainy

Zbiórka dla Ukrainy 1

MYŚL GLOBALNIE - POMAGAJ LOKALNIE! Teraz także na świetlicach wiejskich gminy Główczyce!

Drodzy mieszkańcy gminy Główczyce i okolic oraz wszyscy ludzie dobrego serca! Nasze zbiórki niezbędnych sprzętów dla uchodźców z Ukrainy nabierają coraz większej dynamiki, a wsparcie trafia do tych najbardziej potrzebujących.

W związku z tym zachęcamy, by przynosić dary do świetlic wiejskich w godzinach ich pracy. Stamtąd trafią do OPS Główczyce i do najbardziej potrzebujących. Potrzeby są bardzo różne: od ubrań w każdym rozmiarze, przez środki higieniczne aż po żywność i nieduży sprzęt AGD do jej przechowywania i podgrzewania.

Zachęcamy także do wpłat na wskazany na plakacie nr konta - pozwoli to uzupełnić zbiórki o potrzebne sprzęty które odpowiadają na konkretne potrzeby odbiorców. Akcję koordynuje p. kierownik OPS Urszula Żłobińska. Zapraszamy do kontaktu!

Podaj wiadomość dalej i sprawdź jak możesz pomóc!