Wracamy do wyjazdów teatralnych z GOK-iem!

teater

Serdecznie zapraszamy na spektakl komediowy "Wieczór Kawalerski", na który pojedziemy 13 marca (niedziela), wyjazd z Główczyc o godz. 18:00. Koszt biletu wraz z dojazdem to 50 zł / os. Ilość miejsc ograniczona!

OPIS SPEKTAKLU:
Po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi się w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym pokoju u boku pięknej, lecz kompletnie sobie nieznanej kobiety. Za chwilę pojawi się panna młoda, obsługa przyjęcia i goście weselni. Każda próba wyjścia z tak zagmatwanej sytuacji wpędza naszych bohaterów w coraz większe opały.

Czy uda im się wybrnąć z kłopotów? Co jeszcze może przydarzyć się w hotelowym apartamencie? Jak uniknąć kompromitacji i katastrofy? A może los podpowie im rozwiązanie, którego nie nikt wcześniej nie planował?

"Wieczór Kawalerski"
Reżyseria: Paweł Pitera
Scenografia: Barbara Guzik
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak