Spotkanie Wigilijne w Pobłociu

Spotkanie Wigilijne w Pobłociu 1W czwartek, 16 grudnia w Pobłociu, odbyła się druga z zaplanowanych czterech wigilii gminnych. Do sali Wiejskiego Domu Kultury w Pobłociu przybyli mieszkańcy okolicznych wiosek, by spotkać się, porozmawiać i spędzić czas przy wspólnym stole.

Mogliśmy podziwiać występ jasełkowy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Pobłociu, a także zaśpiewać kolędy wspólnie z sekcją wokalną GOK oraz seniorami, którym akompaniował Rafał Przybyło. Dziękujemy serdecznie za udział w tym ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu.

Spotkanie Wigilijne w Pobłociu 2Spotkanie Wigilijne w Pobłociu 3Spotkanie Wigilijne w Pobłociu 4Spotkanie Wigilijne w Pobłociu 5Spotkanie Wigilijne w Pobłociu 6Spotkanie Wigilijne w Pobłociu 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!