Warsztaty teatralne na światlicach

warsztyt1

W czasie wakacji na świetlicach wiejskich gminy Główczyce odbywały się warsztaty teatralne. W czasie zajęć dzieci i młodzież instruktorki Gminnego Ośrodka Kultury przeniosły dzieci do magicznego świata teatru.

W czasie warsztatów uczestnicy dowiedzieli się o kulisach pracy aktorskiej. Mieli możliwość wykonać kilka ćwiczeń, którymi profesjonalni aktorzy szkolą swój warsztat. W dalszej części zajęć zamieniali się w scenarzystów, tworząc nowe sztuki teatralne, by w kolejnym kroku podjąć próby sceniczne. Na koniec zajęć odbywała się premiera, która była rejestrowana.

Na każdego uczestnika zajęć czekała słodka niespodzianka.

warsztaty teatralne 1warsztaty teatralne 2warsztaty teatralne 3warsztaty teatralne 4warsztaty teatralne 5warsztaty teatralne 6

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!