Wakacyjna Wycieczka do Czołpina

Wakacyjna wycieczka do Czołpina 421 lipca wspólnie z 30 – osobową grupą wybraliśmy się do Czołpina. Miejscowość ta jest znana przede wszystkim z urokliwej plaży oraz zabytkowej latarni morskiej. Pierwszym punktem naszej wędrówki było Muzeum Latarnictwa. Multimedialna, interaktywna wystawa i liczne atrakcje spodobały się zarówno młodszym, jak i starszym. Następnie ruszyliśmy w stronę latarni morskiej. Oczywiście wspięliśmy się na jej szczyt, aby z góry podziwiać okolicę. Później udaliśmy się na plażę, gdzie spędziliśmy trochę czasu spacerując brzegiem morza.

Uzupełnieniem naszej wycieczki była przeprawa przez wydmy, która okazała się trudnym wyzwaniem :D Ostatecznie wygraliśmy walkę ze zmęczeniem oraz siłami natury i po krótkim odpoczynku wróciliśmy do Główczyc.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne wakacyjne wyjazdy! Już za tydzień wycieczka do Doliny Charlotty. Będzie się działo!

Zapisy na wycieczki pod nr tel. 59 811 61 27 oraz poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.

Wakacyjna wycieczka do Czołpina 2Wakacyjna wycieczka do Czołpina 6Wakacyjna wycieczka do Czołpina 7Wakacyjna wycieczka do Czołpina 1Wakacyjna wycieczka do Czołpina 3Wakacyjna wycieczka do Czołpina 5

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2021 baner mały

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates