Rozstrzygnięcie konkursu "Książkowe Naklejkobranie"

Rozstrzygnięcie konkursu Książkowe Naklejkobranie 116 lipca rozstrzygnęliśmy Wielki Konkurs Czytelniczy "Książkowe Naklejkobranie". W nowo powstałej strefie relaksu przed biblioteką w Główczycach zebrało się liczne grono uczestników i uczestniczek, aby wziąć udział w podsumowaniu konkursu oraz losowaniu nagród. Na zwycięzców w każdej kategorii czekały bony zakupowe do sklepów EMPIK. Wszyscy uczestnicy, którzy dostarczyli swoje albumy z naklejkami, otrzymali kolorowe, ręcznie robione maskotki - ślimaki oraz pamiątkowe dyplomy. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu czytelniczego "Książkowe Naklejkobranie". W kategorii dzieci bon otrzymała Wiktoria Oleszek i Magda Kowal, w kategorii młodzieży Julia Bąkiewicz i Milena Piekarek, a w kategorii dorosłych Katarzyna Mielewczyk i Justyna Capar.

Piątek był też dniem, w którym w imieniu czytelników podziękowaliśmy Pani Bożenie Szymańskiej za 40 lat pracy w naszej bibliotece, w związku z przejściem na emeryturę z końcem lipca. Na uroczystości pojawił się Zastępca Wójta Gminy Główczyce, Rafał Teterka, który wspólnie z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury podziękował naszej zasłużonej bibliotekarce za wieloletnią pracę i promowanie czytelnictwa wśród mieszkańców. Po podsumowaniu konkursu czytelnicy i czytelniczki mogli przy kawie i pysznym cieście porozmawiać z Panią Bożenką o książkach i nie tylko.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wytrwałość w kontynuacji zbierania naklejek, a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Pani Bożenie Szymańskiej dziękujemy za wspólne lata i życzymy, aby nowy okres w życiu był czasem odpoczynku, radości, rozwijania osobistych zainteresowań i pasji. Już w październiku kolejny konkurs czytelniczy! Zapraszamy do udziału!

Rozstrzygnięcie konkursu Książkowe Naklejkobranie 3Rozstrzygnięcie konkursu Książkowe Naklejkobranie 6Rozstrzygnięcie konkursu Książkowe Naklejkobranie 5Rozstrzygnięcie konkursu Książkowe Naklejkobranie 2Rozstrzygnięcie konkursu Książkowe Naklejkobranie 4Rozstrzygnięcie konkursu Książkowe Naklejkobranie 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2021 baner mały

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates