Rozstrzygnięcie konkursu "Książkowe Naklejkobranie"

Rozstrzygnięcie konkursu Książkowe Naklejkobranie 116 lipca rozstrzygnęliśmy Wielki Konkurs Czytelniczy "Książkowe Naklejkobranie". W nowo powstałej strefie relaksu przed biblioteką w Główczycach zebrało się liczne grono uczestników i uczestniczek, aby wziąć udział w podsumowaniu konkursu oraz losowaniu nagród. Na zwycięzców w każdej kategorii czekały bony zakupowe do sklepów EMPIK. Wszyscy uczestnicy, którzy dostarczyli swoje albumy z naklejkami, otrzymali kolorowe, ręcznie robione maskotki - ślimaki oraz pamiątkowe dyplomy.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu czytelniczego "Książkowe Naklejkobranie". W kategorii dzieci bon otrzymała Wiktoria Oleszek i Magda Kowal, w kategorii młodzieży Julia Bąkiewicz i Milena Piekarek, a w kategorii dorosłych Katarzyna Mielewczyk i Justyna Capar.

Piątek był też dniem, w którym w imieniu czytelników podziękowaliśmy Pani Bożenie Szymańskiej za 40 lat pracy w naszej bibliotece, w związku z przejściem na emeryturę z końcem lipca. Na uroczystości pojawił się Zastępca Wójta Gminy Główczyce, Rafał Teterka, który wspólnie z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury podziękował naszej zasłużonej bibliotekarce za wieloletnią pracę i promowanie czytelnictwa wśród mieszkańców. Po podsumowaniu konkursu czytelnicy i czytelniczki mogli przy kawie i pysznym cieście porozmawiać z Panią Bożenką o książkach i nie tylko.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wytrwałość w kontynuacji zbierania naklejek, a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Pani Bożenie Szymańskiej dziękujemy za wspólne lata i życzymy, aby nowy okres w życiu był czasem odpoczynku, radości, rozwijania osobistych zainteresowań i pasji. Już w październiku kolejny konkurs czytelniczy! Zapraszamy do udziału!

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!