Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie

Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie 1W środę, 14 lipca, wyruszyliśmy z dziećmi na wakacyjną wycieczkę do Łeby. Miejsce to upodobały sobie również dinozaury. To nie prawda, że wyginęły. Przekonaliśmy się, że dinozaury są wśród nas i tak samo, jak dzieci uwielbiają parki rozrywki!

Park Dinozaurów w Łebie przywitał nas ogromną ilością atrakcji! Swoją przygodę rozpoczęliśmy od seansu w kinie 7D, następnie udaliśmy się do mrożącego krew w żyłach Zamku Strachu oraz do Bajkolandii. Wiele radości dostarczył nam Labirynt Magicznych Luster. Wyjście z niego okazało się nie lada wyzwaniem :D Następnie odwiedziliśmy Kopalnię Złota i Diabelski Młyn (widok z góry był oszałamiający :) ) Podczas tak pięknej, słonecznej pogody nie mogło zabraknąć przerwy na lody. Ostatnim punktem wycieczki był plac zabaw z dmuchańcami i zjeżdżalniami. Dzień upłynął nam niesamowicie szybko i po kilku godzinach świetnej zabawy z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do Główczyc.

Spacerując po Parku Dinozaurów, mieliśmy okazję stanąć oko w oko z największymi gadami, jakie kiedykolwiek żyły na Ziemi. Dowiedzieliśmy się też, jak powstało życie na naszej planecie i skorzystaliśmy z licznych atrakcji. Ta wycieczka z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci :)

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejną wakacyjną wycieczkę z GOK-iem. Tym razem wybierzemy się do Czołpina, gdzie odwiedzimy Muzeum Latarnictwa, wydmy ruchome oraz przejdziemy się brzegiem morza. Zapraszamy do zapisów!

Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie 2Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie 3Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie 4Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie 5Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie 6Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2021 baner mały

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates