Rozkręćmy naszą Wiochę!

Rozkręćmy naszą Wiochę

CZAS NA MŁODZIEŻ - ROZKRĘĆMY NASZĄ WIOCHĘ!
Mieszkasz w gminie Główczyce?
Masz pomysł i chęć zrobić coś ciekawego w swojej miejscowości?
Zorganizować zawody sportowe lub warsztaty artystyczne?
Albo spędzić miło czas w gronie znajomych i nadrobić zaległości z ostatniego roku? Nic prostszego!
Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Opisz nam własnymi słowami swój pomysł i otrzymaj do 1000 zł wsparcia na realizację inicjatywy!
SZYBKIE PYTANIA!

Dla kogo?
- dla młodzieży realizującej pomysły w gminie Główczyce (młodzież to stan ducha, który nie kończy się na 18 czy 25 roku życia)

Co trzeba zrobić?
- porozmawiać ze znajomymi i wymyślić coś, co chcielibyście robić w swojej miejscowości. Ogranicza Was tylko wyobraźnia (oraz nasz budżet)
- wypełnić formularz, który wrzucamy w komentarzu pod postem lub napisać w wiadomości prywatnej naszego profilu swój pomysł
- z autorami pomysłów skontaktujemy się i ustalimy plan działań

Kiedy można zacząć?
- jeśli macie pomysł, piszcie już dziś. Zakładamy, że pierwsze pomysły zaczniemy realizować od 26 czerwca!

Jestem niepełnoletni ale mam fajny pomysł, co robić?
- opisać inicjatywę, a my postaramy się pomóc

Mam inne pytania i wątpliwości...
- napisz do nas, postaramy się wyjaśnić wszystko!