Prace naszych młodych artystek można podziwiać w Filharmonii w Słupsku!

wystawa 111 czerwca w Polskiej Filharmonii "Sinfonia Baltica" im. Wojciecha Kilara w Słupsku rozpoczęła się wystawa ukazująca działalność Pracowni Rysunku i Malarstwa funkcjonującej w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach.

Pokazane na wystawie prace tworzą bogatą mozaikę różnorodnych tematów, form wypowiedzi i technik plastycznych. Barwna ekspozycja składa się głównie z portretów wykonanych przez dzieci, gdzie głównym źródłami inspiracji były dzieła Witkacego i Pablo Picasso. Całość uzupełniają bardziej stonowane obrazy, wśród których znalazły się martwe natury i studium postaci.

Autorkami prac są młode uczestniczki zajęć rysunkowo – malarskich odbywających się w GOK-u: Oliwia Mielewczyk, Patrycja Mielewczyk, Martyna Ruchniewicz, Agata Jaroszewicz, Martyna Hofman i Marysia Dąbrowska, a także Małgorzata Ruchniewicz. Na wystawie znalazły się też prace Doroty Chmiel, naszej instruktorki rysunku i malarstwa.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia wystawy, a naszym artystkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A wszystkich tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej artystycznej grupy, zapraszamy na zajęcia rysunku i malarstwa, które odbędą się 14 czerwca (poniedziałek) o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach.

wystawa 2wystawa 10wystawa 7wystawa 4wystawa 9wystawa 6

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2021 baner mały

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates