Bajkowy Dzień Dziecka w Główczycach!

Dzień Dziecka w Główczycach 1W Dzień Dziecka plac przed biblioteką w Główczycach zmienił się w krainę dziecięcych zabaw! Była muzyka, gry, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, popcorn i wata cukrowa. Nie zabrakło również naszych bajkowych przyjaciół – Myszki Miki i Mini, które z koszem pełnym słodkości przywitały dzieci.

Wszyscy bawili się wspaniale! Dowodem na to były uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

A już niedługo kolejne działania. Bądźcie z nami!

Dzień Dziecka w Główczycach 3Dzień Dziecka w Główczycach 2Dzień Dziecka w Główczycach 4Dzień Dziecka w Główczycach 5Dzień Dziecka w Główczycach 6Dzień Dziecka w Główczycach 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!