Rozstrzygnięcie konkursu Wiosna w Obiektywie

Wiosna w ObiektywieTaki oto piękny baner pojawił się dzisiaj w Główczycach. Czy wiecie, co to oznacza? Tak, znamy już laureatów konkursu fotograficznego Wiosna w Obiektywie!

W fotograficznej rywalizacji wzięło udział łącznie 45 osób. Nie spodziewaliśmy się, że otrzymamy prawie 150 zdjęć, z których każde będzie wspaniałe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju :)

Przy ocenie braliśmy pod uwagę oryginalność i estetykę wykonania. Wyróżniliśmy łącznie 9 prac.

Autorzy nagrodzonych zdjęć to:
- Monika Tandek
- Zbigniew Zagórowski
- Joanna Dziuba
- Joanna Szmajda
- Krystian Sibiński
- Anna Zagórowska
- Karolina Hanuszewicz
- Ewa Adamczyk
- Kajetan Sass

Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii online (w najbliższym czasie udostępnimy wszystkie zdjęcia zgłoszone do konkursu) lub na banerze przy ul. Słupskiej w Główczycach.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach.

Joanna DziubaZbigniew ZagórowskiMonika TandekJoanna SzmajdaKajetan SassKarolina HanuszewiczEwa AdamczykKrystian SibińskiAnna Zagórowska