Kolejna edycja zbiórki dla Schroniska w Słupsku!

Zbiórka dla Schroniska wiosna 2021r

Już dziś rusza kolejna edycja zbiórki dla zwierzaków ze Schroniska w Słupsku!

Mieszkańcy naszej gminy niejednokrotnie udowodnili, że los zwierząt nie jest im obojętny. Liczymy, że tym razem równie chętnie dołączycie do naszej akcji :)

Zbieramy karmę suchą i mokrą dla psów i kotów (np. Josera, Bosch, Dolina Noteci, Brit, Activ Pet Premium, Maxi Natural), metalowe miski, smycze, obroże oraz wszystkie inne rzeczy, które mogą się przydać w schronisku. Dary można przynosić do Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach, a także zostawiać w główczyckiej Biedronce, której pracownicy od początku czynnie wspierają nasze działania na rzecz bezdomnych zwierząt. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane do Schronisko dla Zwierząt - TOZ w Polsce oddział Słupsk.

Zbiórka potrwa do 27 maja. Zachęcamy do wspierania i udostępniania. Zróbmy wspólnie coś dobrego!

I pamiętajcie – adoptujcie, nie kupujcie! W słupskim schronisku mnóstwo cudownych psiaków i kociaków czeka na dom :)