TYDZIEŃ KARNAWAŁOWY online!

karnawałonline2021Dziś przychodzimy do Was z podsumowaniem Tygodnia Karnawałowego Online. Kto najchętniej brał udział w naszych wyzwaniach? Sprawdźcie!

Z radością informujemy, że zebrała się całkiem spora grupa osób, które wykonały wszystkie karnawałowe zadania! Martyna Martyna, Paulina Ciszek, Kaska Ciszek, Anna Juśkiewicz, Wiolka Postraszyńska, Nikola Środa – dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy po odbiór niespodzianki :)
Przygotowaliśmy też upominki dla osób, które aktywnie brały udział, ale nie ukończyły wszystkich zadań. Anna Kacperska i Honorata Kokoszka – zapraszamy po odbiór upominków!

Nagrody i upominki możecie odbierać w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.
Zachęcamy również do uczestnictwa w innych działaniach organizowanych przez GOK. Obserwujcie nasz profil, a z pewnością niczego nie przegapicie :)

KARNAWAŁ

Już od jutra czyli 2 lutego ruszamy z karnawałem online. Codziennie nowe wyzwania.

Zapraszamy do zabawy i śledzenia naszego profilu. Dla najbardziej aktywnych uczestników czeka niespodzianka.