Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

WOŚP 2021 1Podobnie jak cała Polska zaczynamy żyć Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, której finał już za niecałe dwa tygodnie.

W związku z tym wydarzeniem zapraszamy również do GOK Główczyce na kiermasz książek i płyt z filmami. Wystarczy wybrać interesującą publikację, wziąć orkiestrowe serduszko oraz wrzucić datek do wystawionej skarbonki. Książkę wybieramy według uznania i taki też datek wrzucamy, na ile kogo stać, nie ustalamy minimalnej ani maksymalnej kwoty. Zapraszamy wszystkich do wizyty w naszym ośrodku od poniedziałku do piątku od 8 do 16, a w innych godzinach po ustaleniu, dajcie znać jak komuś pasują godziny wieczorne :)

Zapraszamy również do wzięcia udziału w licytacji kilku naszych gadżetów za pośrednictwem portalu Allegro, są to między innymi piłka i koszulka z podpisami sportowców (Turbokozak, Citko, Golonka), publikacje wydawane w gminie Główczyce, w tym niedostępna już dwutomowa "Przesiedlona młodość" czy tomiki poezji Emilii Zimnickiej. Linki do aukcji zamieszczamy poniżej przy zdjęciach. Całość kwoty trafia bezpośrednio na koncie WOŚP, a gadżety możecie odebrać w GOK-u!

Jeśli kogoś nie interesują książki lub do GOK-u ma nie po drodze zapraszamy do wsparcia wirtualnej skarbonki do której też zbieramy:

eSkarbonka

Nasze licytacje:

Piłka z 6 autografami Turbokozak Citko Golonka

Na ostatniej drodze / Błękit nieba nade mną wyzłacany słońcem - Emilia Jastrząbek-Zimnicka

Przesiedlona młodość + Przesiedlona młodość: suplement - Paweł Żmuda

Koszulka z 6 autografami Turbokozak Citko Golonka

Puzzle SuperColor The Avengers 60

Puzzle Trefl Portret lwa 1500 elementów

Pluszaki czytelnicze

Podajcie info dalej i bądźmy wspólnie z Orkiestrą jak co roku!

WOŚP 1WOŚP 2WOŚP 3WOŚP 2021 plakat