Zdjęcie z Babcią i Dziadkiem

Dzień Babci i Dziadka 2021Najdroższe Babcie, najwspanialsi Dziadkowie! Najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego święta! Dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni :)

Jeśli są wśród Was osoby, które jakimś cudem zapomniały o Dniu Babci i Dziadka i nie mają dla nich prezentu to nic straconego! Dla zapominalskich przygotowaliśmy w GOK-u stolik pełen upominków dla babć i dziadków. Znajdziecie tam między innymi laurki oraz przepiękne róże z krepiny. Przychodźcie do nas śmiało!

Przypominamy też o trwającej zabawie Zdjęcie z Babcią i Dziadkiem. Zdjęcia wraz z życzeniami wysyłajcie na gok.glowczyce@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Możecie je również udostępnić w komentarzu pod tym postem.

Jeśli macie ochotę na bardziej aktywną formę świętowania, to proponujemy spacer pod hasłem: „Opowiedz mi babciu, opowiedz mi dziadku”. Weźcie mapy w dłoń i wyruszcie z dziadkami i babciami na pieszą wędrówkę ulicami Główczyc, przy okazji dowiadując się, jak nasza miejscowość wyglądała kilkanaście lat temu. Mapę możecie wydrukować samodzielne lub zgarnąć w Bibliotece w Główczycach. Zdjęcia ze spaceru mile widziane, możecie się nimi pochwalić w komentarzu :)

Serdecznie zachęcamy do świętowania Dnia Babci i Dziadka razem z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach!

 

dzień babci i dziadka

Jeśli chcecie mile zaskoczyć swoją Babcię i Dziadka, zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Co trzeba zrobić? Prześlijcie nam zdjęcie z Babcią i/lub Dziadkiem oraz życzenia, a my udostępnimy je na naszym Facebooku.

Zdjęcia wraz z życzeniami oraz imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na gok.glowczyce@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Macie czas do niedzieli (24 stycznia). Dodatkowo każda osoba, która prześle zdjęcie, otrzyma upominek dla Babci i Dziadka (do odbioru w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach).

Zapraszamy!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates