Zbiórka dla dzieci z Domów Dziecka w Słupsku i Ustce

zbiórka dla domów dziecka 1

Wczoraj zakończyliśmy zbiórkę słodyczy i upominków dla dzieci z Domów Dziecka w Słupsku i Ustce. Zbiórka trwała w dniach 18 – 20 grudnia, ale mimo tak krótkiego czasu udało nam się zebrać mnóstwo słodkości, które na pewno wywołają uśmiech na twarzach dzieci.

Dziś wszystkie dary zostały przekazane pani Kamili Wiśniewskiej i jej podopiecznym , a w najbliższych dniach dotrą do pozostałych placówek dla dzieci - trzech w Słupsku oraz dwóch znajdujących się w Ustce.

Ogromnie nas cieszy, że mieszkańcy gminy Główczyce zawsze z chęcią niosą pomoc potrzebującym. Dziękujemy za zaangażowanie i okazane serce. I pamiętajcie, że dobro zawsze wraca :)

 

zbiórka dla domów dziecka plakat

Grudzień to świetny czas, aby zrobić coś dobrego, dlatego przychodzimy do Was z kolejną akcją charytatywną. Tym razem możecie pomóc dzieciom z domów dziecka w Słupsku i Ustce. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że wybierzecie się do sklepu Biedronka w Główczycach w dniach 19-20 grudnia (sobota i niedziela), kupicie upominki dla dzieci (np. słodycze, środki higieny osobistej, zabawki, artykuły papiernicze) i zostawicie je w miejscu wyznaczonym przy kasach. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane dzieciom z trzech domów dziecka w Słupsku oraz dwóch znajdujących się w Ustce.

Możecie również dołączyć do zrzutki pod hasłem: zaprośmy wspólnie Mikołaja z prezentami do dzieci i młodzieży w Domach dla Dzieci w Słupsku i Ustce (link poniżej). Organizatorem zrzutki jest Przemysław Kaca, wolontariusz i inicjator projektu Hip-Hop Druga Szansa.

Zachęcamy do przekazywania upominków dla dzieci i młodzieży oraz wsparcia na zrzutce. Pomaganie jest fajne!

Zrzutka dla domów dziecka w Słupsku i Ustce

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


small Maczuga 2020

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates