Zbiórka dla dzieci z Domów Dziecka w Słupsku i Ustce

zbiórka dla domów dziecka

Grudzień to świetny czas, aby zrobić coś dobrego, dlatego przychodzimy do Was z kolejną akcją charytatywną. Tym razem możecie pomóc dzieciom z domów dziecka w Słupsku i Ustce. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że wybierzecie się do sklepu Biedronka w Główczycach w dniach 19-20 grudnia (sobota i niedziela), kupicie upominki dla dzieci (np. słodycze, środki higieny osobistej, zabawki, artykuły papiernicze) i zostawicie je w miejscu wyznaczonym przy kasach. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane dzieciom z trzech domów dziecka w Słupsku oraz dwóch znajdujących się w Ustce.

Możecie również dołączyć do zrzutki pod hasłem: zaprośmy wspólnie Mikołaja z prezentami do dzieci i młodzieży w Domach dla Dzieci w Słupsku i Ustce (link poniżej). Organizatorem zrzutki jest Przemysław Kaca, wolontariusz i inicjator projektu Hip-Hop Druga Szansa.

Zachęcamy do przekazywania upominków dla dzieci i młodzieży oraz wsparcia na zrzutce. Pomaganie jest fajne!

Zrzutka dla domów dziecka w Słupsku i Ustce

small Maczuga 2020