Michalove i Przyjaciele Dobrego Klimatu - podsumowanie projektów

Michalove i Przyjaciele Dobrego Klimatu podsumowanie projektów 1Dnia 29 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbyło się podsumowanie dwóch projektów, w których brali udział mieszkańcy i młodzież z gminy Główczyce. Spotkanie rozpoczęło się od odsłonięcia ceramicznego herbu Główczyc, który został wykonany przez uczestników projektu Główczyckie Spotkania Twórcze, organizwowanego przez Stowarzyszenie Michalove. 

Następnie w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2019, koordynatorka projektu pani Ula Żłobińska przedstawiła zakres działań młodzieży w projekcie "Przyjaciele dobrego klimatu".

Całe wydarzenie uświetnił koncert zespołu Michalove, który był transmitowany online. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i stosowanie się do wymogów sanitarnych. Osoby, które nie wzięły udziału w spotkaniu lub chciałyby obejrzeć koncert ponownie, zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Link do nagrania:
www.facebook.com/gokglowczyce/videos/456203938687944

 

Michalove i Przyjaciele Dobrego Klimatu podsumowanie projektów 8Michalove i Przyjaciele Dobrego Klimatu podsumowanie projektów 6Michalove i Przyjaciele Dobrego Klimatu podsumowanie projektów 5Michalove i Przyjaciele Dobrego Klimatu podsumowanie projektów 2Michalove i Przyjaciele Dobrego Klimatu podsumowanie projektów 3Michalove i Przyjaciele Dobrego Klimatu podsumowanie projektów 7

Więcej zdjęć na naszym Facebook'u!

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


small Maczuga 2020

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates