Malujemy Graffiti w Główczycach

plakat graffitix

Noc Bibliotek połączona z warsztatami graffiti i tworzeniem muralu? Czemu nie!

Zapraszamy na wyjątkową Noc Bibliotek pod hasłem "Klimat na czytanie" połączoną z projektem Czyste Kable. W programie przewidziano animacje dla dzieci, rysowanie kredą i malowanie na folii. Oprócz tego odbędą się warsztaty graffiti, które poprowadzi Patryk Łukaszuk Z Paka Art Studio. Lęborski artysta, którego prace można podziwiać w wielu miastach w Polsce, stworzy też mural w naszej miejscowości. Projekt nawiązujący do bajek Disneya przyozdobi ścianę sklepu sąsiadującego z placem zabaw.

Mamy też coś dla tych, którym nasze środowisko naturalne nie jest obojętne. Od godz. 14:00, pod czujnym okiem Anny Krysiak z Nadleśnictwa Damnica, miłośnicy zieleni będą mogli posadzić drzewka, które wzbogacą miejscowy krajobraz.

Wszystko to już w najbliższą sobotę na Sójczym Wzgórzu w Główczycach (Plac zabaw)
Startujemy od godz. 11:00!
Bądźcie z nami!